Пили ланцюгові

Виберіть підкатегорію

Код товару: GA010116900

0

4 699грн.

На складі

Інструкція з експлуатації GTA 26 Акумуляторний гілкоріз GTA26 для універсального використання у домашньому господарстві. Демонструє свій справжній потенціал під час обрізки та розпилювання гілок, догляду за садом та навіть нескладного будівництва з дерева. Гілкоріз GTA 26 вражає високою продуктивніс..

Новинка
Акумуляторна пила MSA 120 C-BQ

Код товару: 12540115874

0

9 529грн.

На складі

MSA 120 C-B Легка акумуляторна мотопила STIHL   Легка й відмінно збалансована акумуляторна мотопила STIHL MSA 120 C-B якнайкpаще підходить для розпилювання гілок і невеликих колод у домашньому господарстві. Тривалий час роботи від батареї та короткий час заряджання акумулятора дозволяє працюват..

Код товару: 12540115888

0

12 419грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSA 120 C-B Set Легка акумуляторна мотопила STIHL Легка й відмінно збалансована акумуляторна мотопила STIHL MSA 120 C-B якнайкpаще підходить для розпилювання гілок і невеликих колод у домашньому господарстві. Тривалий час роботи від батареї та короткий час заряджання акумул..

Код товару: 12540115844

0

10 779грн.

На складі

MSA 140 C-B Компактна акумуляторна мотопила для домашнього господарства Легка, компактна акумуляторна мотопила для обрізки гілок і розпилювання невеликих колод у домашньому господарстві. Має на 25% більшу потужність у порівнянні з акумуляторною пилою MSA 120. Акумуляторна ланцюгова пила STIHL MSA ..

Код товару: 12522000068

0

14 329грн.

На складі

MSA 161 T Зручна бездротова бензопила для професійного догляду за деревами Дуже легка професійна акумуляторна пилка для догляду за деревом для використання в чутливих до шуму місцях. Завдяки високій швидкості ланцюга 16 м / с і сильній потужності двигуна, MSA 161 T прискорюється дуже швидко і забезп..

Код товару: 12512000113

0

13 999грн.

На складі

[Завантажити "Інструкція з експлуатації - MS200C-BE.pdf"]   MSA 200 C-B Потужна акумуляторна мотопила Дуже потужна акумуляторна пила професійного класу для мобільної роботи в місцях, де необхідно уникати створення зайвого шуму. Використання навушників необов'язкове. Акумуляторна мотопила..

Код товару: GA010116910

0

6 699грн.

На складі

Інструкція з експлуатації GTA 26 SET Акумуляторний гілкоріз для домашнього господарства GTA 26 SET Акумуляторний гілкоріз GTA26 Set для універсального використання у домашньому господарстві. GTA 26 Set демонструє свій справжній потенціал під час обрізки та розпилювання гілок, догляду за садом та нав..

-10%
Бензопила MS 170, 30см

Код товару: 11302000537

1

5 999грн. 6 669грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 170 Бензопила для домашнього господарства, 1,3 кВт, шина 30 см Компактна бензопила Stihl для домашнього господарства із найкращим співвідношенням ціни та якості. Легка й надійна бензинова пила із перевіреним часом базовим оснащенням у сучасному дизайні. Потужність бен..

Код товару: 11302000484

3

9 269грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 180 C-BE Бензопила із системою легкого запуску та швидким натягуванням ланцюга Легка бензопила STIHL MS 180, у новому дизайні та модифікації "комфорт". Простий запуск мотопили MS 180 C-BE здійснюється за допомогою системи легкого запуску ErgoStart (E). Безпечна заміна..

-15%
Бензопила MS 180, шина 35 см

Код товару: 11302000483

3

6 519грн. 7 669грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 180 Бензопила для домашнього господарства 1,5 кВт І 35 см  Легендарна бензопила STIHL MS 180 у новому дизайні, з покращеним фільтром та боковим натягуванням ланцюга! Ця надійна, легка й зручна в керуванні бензинова мотопила незамінна для заготівлі дров і майструв..

Код товару: 11372000342

0

16 169грн.

На складі

MS 194 C-E Дуже легка бензопила потужністю 1,4 кВт з 2-MIX-двигуном та ErgoStart Легка бензопила STIHL для догляду за деревами, проріджування і поперечного розпилювання дров. Пристрій полегшеного запуску STIHL ErgoStart і паливний насос забезпечують простий запуск. З ланцюгом 3/8 "PM3. Висока прод..

Код товару: 11392000249

0

16 099грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 211 C-BE Бензопила STIHL потужністю 1,7 кВт із оснащенням класу "комфорт" Комфортна бензопила з низьким рівнем вібрації для догляду за присадибною ділянкою. Із оснащенням класу "комфорт": із системою легкого запуску ErgoStart (E), швидким натягуванням ланцюга (B) без ..

Пили ланцюгові

Бензопили, електропили, акумуляторні пили

Бензопили, електропили, акумуляторні пили, висоторізи STIHL: Техніка для новачків і професіоналів

Ланцюгові пили-незамінний інструмент в домашньому, сільському і комунальному господарствах. Але високого результату робіт можна досягти тільки при використанні якісної продуктивної техніки.

Німецький бренд STIHL (»Штиль") вже 90 років розробляє і продає ланцюгові пили по всьому світу. При створенні агрегатів завжди застосовуються передові технології, актуальні екологічні протоколи і стандарти безпеки. Підібрати інструмент для своїх потреб зможе кожен.

У 2020 році компанія STIHL представляє на ринку України бензо-, електро - та акумуляторні пили, висоторізи, а також ланцюги і приладдя. Надійність, потужність і довговічність – відмінні риси пристроїв. Ланцюгові пили максимально прості в експлуатації і обслуговуванні, справляються зі складними завданнями без збоїв.

Бензопили STIHL: технічні характеристики пристроїв

Сфера застосування бензинових ланцюгових пил достатнього широка. Залежно від комплектації і технічного оснащення пристрої застосовуються для:

 • заготівлі дров;
 • розпилювання деревини будь-якої товщини;
 • проріджування і валки лісу;
 • будівництво;
 • догляду за садом.

Інженери STIHL ретельно підбирають деталі для кожної моделі, щоб техніка поєднувала в собі продуктивність і зручність. Сьогодні можна купити оригінальні німецькі бензопили, в яких застосовуються:

 • економічний двотактний двигун STIHL 2-MIX, який виробляє на 70% менше шкідливих викидів і споживає на 20% менше палива;
 • фільтраційна система з попереднім очищенням повітря, що продовжує термін експлуатації фільтра;
 • декомпресійний клапан, істотно полегшує запуск бензопили;
 • система змащення ланцюга Ematic, що скорочує витрату масла і рівномірно розподіляє його по всій довжині ланцюга.

Бензопила "Штиль" і стандарти безпеки

Для ефективного використання бензопили не потрібні специфічні вміння, але потрібне дотримання техніки безпеки. Щоб уникнути травм оператора в ланцюгових пилах STIHL передбачені:

 • ланцюговий гальмо QuickStop, який спрацьовує за частки секунди після натискання на передній захисний упор для рук;
 • додаткове гальмо QuickStop Super. Ексклюзивна розробка STIHL. Ланцюг миттєво зупиняється не тільки в разі сильної віддачі або при натисканні на передній захист рук, але також при відпуску задньої ручки.

Як купити бензопилу STIHL для своїх потреб: рекомендації щодо вибору

Бензопили діляться на побутові та професійні. Перша група техніки характеризується обмеженою потужністю, невеликою вагою і компактними розмірами, друга група – підвищеною продуктивністю, зносостійкістю і збільшеним ресурсом роботи.

Для домашнього господарства ідеально підходять ергономічні і легкі моделі MS 170, MS 180 C-BE, MS 194 C-E. вони комфортні в роботі, зручні як для чоловіків, так і для жінок.

Універсальність і надійність – характерні особливості бензопил для сільського господарства і садівництва. Найбільш популярні моделі-MS 271 і MS 291.

Бензопили для лісового господарства-окремий клас професійної техніки. Це дуже потужні і довговічні агрегати, які можуть працювати з твердою деревиною. Агрегат MS 500i оснащений електронним управлінням уприскування, а модель MS 880 вважається найпотужнішою ланцюговою бензопилою серійного виробництва в світі.

Бензопили для догляду за деревами сконструйовані спеціально для робіт на висоті. Вони мають оптимальне розташування центру ваги, надзвичайно малу вагу і верхнє кріплення ручки управління.

Електропили та акумуляторні пили STIHL в каталозі 2020 року

Техніка, що підключається до електромережі, затребувана в домашньому господарстві. Користуватися електропилами можна як на вулиці, так і в приміщенні, оскільки відсутні вихлопні гази. Крім того, електропила працює гранично тихо, характеризується малою вагою і лаконічним дизайном.

Електродвигун надійно захищений від перевантажень і відключається при критичному підвищенні температури. Спеціальний фіксатор кабелю запобігає його ненавмисне висмикування.

У каталозі STIHL представлені такі моделі електричних ланцюгових пилок:

 • MSE 141 C-Q. легка і компактна пила з прозорим вікном для контролю рівня масла.
 • MSE 210 C-B. досить потужний агрегат з пристроєм швидкого натягу ланцюга.
 • MSE 250 C-Q. техніка, оснащена пильним ланцюгом 3/8 " RS3 і електронною системою управління двигуном.

Акумуляторна техніка дає велику свободу рухів і дозволяє працювати на далеких ділянках. Крім того, такі пристрої можуть використовуватися в місцях з нормованим рівнем шуму. Всі акумуляторні прилади STIHL живляться від потужних літій-іонних батарей нового покоління. Безщіткові електродвигуни є енергоефективними і довговічними.

Моделі з маркуванням " Set " поставляються з акумулятором і зарядним пристроєм, інші без.

Висоторізи STIHL: особливості, характеристики, ціни

Дбайливий догляд за деревами можливий і без висотних робіт, якщо користуватися висоторізами. Це особливий вид техніки, що характеризується наявністю телескопічної штанги і оптимальним розташуванням центру ваги. Підрізання гілок, формування крон дерев і живоплоту тепер не представляє складнощів.

Компанія STIHL випускає електричні, акумуляторні та бензинові модифікації сучкорізів. На всі товари встановлена єдина рекомендована ціна від виробника.

Ланцюги і приладдя для мотопил STIHL: Де купити все необхідне?

При роботі з ланцюговими пилами рано чи пізно вам будуть потрібні витратні матеріали, деталі і приладдя. Компанія STIHL забезпечує клієнтів всім необхідним. В асортименті є:

 • напрямні шини;
 • ланцюги для мотопил;
 • інструменти для чищення;
 • сумки та футляри;
 • різноманітні приладдя.

Придбати оригінальну продукцію STIHL можна у наших магазинах. Компанія "Інструмент К" є офіційним дилером STIHL. У точках продажу можна не тільки вибрати та купити техніку за найкращою ціною, але й отримати сервісне та гарантійне обслуговування, виконати якісний ремонт пристроїв. Ремонтуємо швидко та якісно, ​​адже майстри проходять профільне навчання та постійно підвищують свою кваліфікацію.

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua