Пили ланцюгові

Виберіть підкатегорію

Код товару: GA010116900

0

4 699грн.

На складі

Інструкція з експлуатації GTA 26 Акумуляторний гілкоріз GTA26 для універсального використання у домашньому господарстві. Демонструє свій справжній потенціал під час обрізки та розпилювання гілок, догляду за садом та навіть нескладного будівництва з дерева. Гілкоріз GTA 26 вражає високою продуктивніс..

Новинка
Акумуляторна пила MSA 120 C-BQ

Код товару: 12540115874

0

9 529грн.

На складі

MSA 120 C-B Легка акумуляторна мотопила STIHL   Легка й відмінно збалансована акумуляторна мотопила STIHL MSA 120 C-B якнайкpаще підходить для розпилювання гілок і невеликих колод у домашньому господарстві. Тривалий час роботи від батареї та короткий час заряджання акумулятора дозволяє працюват..

Код товару: 12540115888

0

12 419грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSA 120 C-B Set Легка акумуляторна мотопила STIHL Легка й відмінно збалансована акумуляторна мотопила STIHL MSA 120 C-B якнайкpаще підходить для розпилювання гілок і невеликих колод у домашньому господарстві. Тривалий час роботи від батареї та короткий час заряджання акумул..

Код товару: 12540115844

0

10 779грн.

На складі

MSA 140 C-B Компактна акумуляторна мотопила для домашнього господарства Легка, компактна акумуляторна мотопила для обрізки гілок і розпилювання невеликих колод у домашньому господарстві. Має на 25% більшу потужність у порівнянні з акумуляторною пилою MSA 120. Акумуляторна ланцюгова пила STIHL MSA ..

Код товару: 12522000068

0

14 329грн.

На складі

MSA 161 T Зручна бездротова бензопила для професійного догляду за деревами Дуже легка професійна акумуляторна пилка для догляду за деревом для використання в чутливих до шуму місцях. Завдяки високій швидкості ланцюга 16 м / с і сильній потужності двигуна, MSA 161 T прискорюється дуже швидко і забезп..

Код товару: 12512000113

0

13 999грн.

На складі

[Завантажити "Інструкція з експлуатації - MS200C-BE.pdf"]   MSA 200 C-B Потужна акумуляторна мотопила Дуже потужна акумуляторна пила професійного класу для мобільної роботи в місцях, де необхідно уникати створення зайвого шуму. Використання навушників необов'язкове. Акумуляторна мотопила..

Код товару: GA010116910

0

6 699грн.

На складі

Інструкція з експлуатації GTA 26 SET Акумуляторний гілкоріз для домашнього господарства GTA 26 SET Акумуляторний гілкоріз GTA26 Set для універсального використання у домашньому господарстві. GTA 26 Set демонструє свій справжній потенціал під час обрізки та розпилювання гілок, догляду за садом та нав..

Код товару: 11302000537

1

5 999грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 170 Бензопила для домашнього господарства, 1,3 кВт, шина 30 см Компактна бензопила Stihl для домашнього господарства із найкращим співвідношенням ціни та якості. Легка й надійна бензинова пила із перевіреним часом базовим оснащенням у сучасному дизайні. Потужність бен..

Код товару: 11302000484

3

8 339грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 180 C-BE Бензопила із системою легкого запуску та швидким натягуванням ланцюга Легка бензопила STIHL MS 180, у новому дизайні та модифікації "комфорт". Простий запуск мотопили MS 180 C-BE здійснюється за допомогою системи легкого запуску ErgoStart (E). Безпечна заміна..

Код товару: 11302000483

3

6 899грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 180 Бензопила для домашнього господарства 1,5 кВт І 35 см  Легендарна бензопила STIHL MS 180 у новому дизайні, з покращеним фільтром та боковим натягуванням ланцюга! Ця надійна, легка й зручна в керуванні бензинова мотопила незамінна для заготівлі дров і майструв..

Код товару: 11372000342

0

19 169грн.

На складі

MS 194 C-E Дуже легка бензопила потужністю 1,4 кВт з 2-MIX-двигуном та ErgoStart Легка бензопила STIHL для догляду за деревами, проріджування і поперечного розпилювання дров. Пристрій полегшеного запуску STIHL ErgoStart і паливний насос забезпечують простий запуск. З ланцюгом 3/8 "PM3. Висока прод..

Код товару: 11372000335

0

19 169грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 194 T Універсальна пила STIHL для догляду за деревами Універсальна пила STIHL для догляду за деревами. Для різних видів робіт, таких як кронування, видалення прикореневої порослі та зайвих пагонів, обрізка пошкодженої деревини. Оснащена ланцюгом 3/8 'P для чистих розп..

Пили ланцюгові

Бензопили, електропили, акумуляторні пили

Бензопили, електропили, акумуляторні пили, висоторізи STIHL: Техніка для новачків і професіоналів

Ланцюгові пили-незамінний інструмент в домашньому, сільському і комунальному господарствах. Але високого результату робіт можна досягти тільки при використанні якісної продуктивної техніки.

Німецький бренд STIHL (»Штиль") вже 90 років розробляє і продає ланцюгові пили по всьому світу. При створенні агрегатів завжди застосовуються передові технології, актуальні екологічні протоколи і стандарти безпеки. Підібрати інструмент для своїх потреб зможе кожен.

У 2020 році компанія STIHL представляє на ринку України бензо-, електро - та акумуляторні пили, висоторізи, а також ланцюги і приладдя. Надійність, потужність і довговічність – відмінні риси пристроїв. Ланцюгові пили максимально прості в експлуатації і обслуговуванні, справляються зі складними завданнями без збоїв.

Бензопили STIHL: технічні характеристики пристроїв

Сфера застосування бензинових ланцюгових пил достатнього широка. Залежно від комплектації і технічного оснащення пристрої застосовуються для:

 • заготівлі дров;
 • розпилювання деревини будь-якої товщини;
 • проріджування і валки лісу;
 • будівництво;
 • догляду за садом.

Інженери STIHL ретельно підбирають деталі для кожної моделі, щоб техніка поєднувала в собі продуктивність і зручність. Сьогодні можна купити оригінальні німецькі бензопили, в яких застосовуються:

 • економічний двотактний двигун STIHL 2-MIX, який виробляє на 70% менше шкідливих викидів і споживає на 20% менше палива;
 • фільтраційна система з попереднім очищенням повітря, що продовжує термін експлуатації фільтра;
 • декомпресійний клапан, істотно полегшує запуск бензопили;
 • система змащення ланцюга Ematic, що скорочує витрату масла і рівномірно розподіляє його по всій довжині ланцюга.

Бензопила "Штиль" і стандарти безпеки

Для ефективного використання бензопили не потрібні специфічні вміння, але потрібне дотримання техніки безпеки. Щоб уникнути травм оператора в ланцюгових пилах STIHL передбачені:

 • ланцюговий гальмо QuickStop, який спрацьовує за частки секунди після натискання на передній захисний упор для рук;
 • додаткове гальмо QuickStop Super. Ексклюзивна розробка STIHL. Ланцюг миттєво зупиняється не тільки в разі сильної віддачі або при натисканні на передній захист рук, але також при відпуску задньої ручки.

Як купити бензопилу STIHL для своїх потреб: рекомендації щодо вибору

Бензопили діляться на побутові та професійні. Перша група техніки характеризується обмеженою потужністю, невеликою вагою і компактними розмірами, друга група – підвищеною продуктивністю, зносостійкістю і збільшеним ресурсом роботи.

Для домашнього господарства ідеально підходять ергономічні і легкі моделі MS 170, MS 180 C-BE, MS 194 C-E. вони комфортні в роботі, зручні як для чоловіків, так і для жінок.

Універсальність і надійність – характерні особливості бензопил для сільського господарства і садівництва. Найбільш популярні моделі-MS 271 і MS 291.

Бензопили для лісового господарства-окремий клас професійної техніки. Це дуже потужні і довговічні агрегати, які можуть працювати з твердою деревиною. Агрегат MS 500i оснащений електронним управлінням уприскування, а модель MS 880 вважається найпотужнішою ланцюговою бензопилою серійного виробництва в світі.

Бензопили для догляду за деревами сконструйовані спеціально для робіт на висоті. Вони мають оптимальне розташування центру ваги, надзвичайно малу вагу і верхнє кріплення ручки управління.

Електропили та акумуляторні пили STIHL в каталозі 2020 року

Техніка, що підключається до електромережі, затребувана в домашньому господарстві. Користуватися електропилами можна як на вулиці, так і в приміщенні, оскільки відсутні вихлопні гази. Крім того, електропила працює гранично тихо, характеризується малою вагою і лаконічним дизайном.

Електродвигун надійно захищений від перевантажень і відключається при критичному підвищенні температури. Спеціальний фіксатор кабелю запобігає його ненавмисне висмикування.

У каталозі STIHL представлені такі моделі електричних ланцюгових пилок:

 • MSE 141 C-Q. легка і компактна пила з прозорим вікном для контролю рівня масла.
 • MSE 210 C-B. досить потужний агрегат з пристроєм швидкого натягу ланцюга.
 • MSE 250 C-Q. техніка, оснащена пильним ланцюгом 3/8 " RS3 і електронною системою управління двигуном.

Акумуляторна техніка дає велику свободу рухів і дозволяє працювати на далеких ділянках. Крім того, такі пристрої можуть використовуватися в місцях з нормованим рівнем шуму. Всі акумуляторні прилади STIHL живляться від потужних літій-іонних батарей нового покоління. Безщіткові електродвигуни є енергоефективними і довговічними.

Моделі з маркуванням " Set " поставляються з акумулятором і зарядним пристроєм, інші без.

Висоторізи STIHL: особливості, характеристики, ціни

Дбайливий догляд за деревами можливий і без висотних робіт, якщо користуватися висоторізами. Це особливий вид техніки, що характеризується наявністю телескопічної штанги і оптимальним розташуванням центру ваги. Підрізання гілок, формування крон дерев і живоплоту тепер не представляє складнощів.

Компанія STIHL випускає електричні, акумуляторні та бензинові модифікації сучкорізів. На всі товари встановлена єдина рекомендована ціна від виробника.

Ланцюги і приладдя для мотопил STIHL: Де купити все необхідне?

При роботі з ланцюговими пилами рано чи пізно вам будуть потрібні витратні матеріали, деталі і приладдя. Компанія STIHL забезпечує клієнтів всім необхідним. В асортименті є:

 • напрямні шини;
 • ланцюги для мотопил;
 • інструменти для чищення;
 • сумки та футляри;
 • різноманітні приладдя.

Придбати оригінальну продукцію STIHL можна у наших магазинах. Компанія "Інструмент К" є офіційним дилером STIHL. У точках продажу можна не тільки вибрати та купити техніку за найкращою ціною, але й отримати сервісне та гарантійне обслуговування, виконати якісний ремонт пристроїв. Ремонтуємо швидко та якісно, ​​адже майстри проходять профільне навчання та постійно підвищують свою кваліфікацію.

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua