Пили ланцюгові

Виберіть підкатегорію

Код товару: 11392000146

0

На складі

Характеристики товара "Бензопила Stihl MS 181C, Штиль (11392000146)": Двигатель: бензиновыйМощность: 1500 ВтДлина шины: 35 смШаг цепи: 3,8"Объем топливного бака: 270 см3Вес: 4,6 кгГарантия: 1 год Опи..

Код товару: 36370001840

0

На складі

Характеристики товара "Цепь Stihl в бухте 23RSC 1.3, 0.325, Штиль (36370001840)": Бухта: 30,4 мШаг цепи: 0,325Ширина паза: 1,3 мм Описание товара "Цепь Stihl в бухте 23RSC 1.3, 0.325, Штиль (36370001..

Код товару: 56050071028

0

464 грн.

На складі

Характеристики товара "Заточной комплект Stihl, 0.325", Штиль (56050071028)": Применение: для пильной цепиПодходит: для всех цепейШаг цепи: 0,325" Описание товара "Заточной комплект Stihl, 0.325", Шт..

Хіт
Заточувальний пристрій FG 4, .325", Ø4,8 мм

Код товару: 56120007501

0

942 грн.

На складі

Заточувальний пристрій STIHL FG4 Компактний роликовий заточний пристрій із зручною направляючою для напилка для м'якої та точної заточки з малими витратами. Ідельно для професіоналів, для щотижневої заточки. З інтегрованої плоскою платівкою з виступами для точної підгонки обмежувача глибини після з..

Хіт
Заточувальний пристрій FG 4, 3/8" Р, Ø4,0 мм

Код товару: 56120007502

0

942 грн.

На складі

Заточувальний пристрій STIHL FG4 Компактний роликовий заточний пристрій із зручною направляючою для напилка для м'якої та точної заточки з малими витратами. Ідельно для професіоналів, для щотижневої заточки. З інтегрованої плоскою платівкою з виступами для точної підгонки обмежувача глибини після з..

Хіт
Заточувальний пристрій FG 4, 3/8", Ø 5,2 мм

Код товару: 56120007500

0

942 грн.

На складі

Заточувальний пристрій STIHL FG4 Компактний роликовий заточний пристрій із зручною направляючою для напилка для м'якої та точної заточки з малими витратами. Ідельно для професіоналів, для щотижневої заточки. З інтегрованої плоскою платівкою з виступами для точної підгонки обмежувача глибини після з..

Код товару: GA010116900

0

4 169 грн.

На складі

Інструкція з експлуатації GTA 26 Акумуляторний гілкоріз GTA26 для універсального використання у домашньому господарстві. Демонструє свій справжній потенціал під час обрізки та розпилювання гілок, догляду за садом та навіть нескладного будівництва з дерева. Гілкоріз GTA 26 вражає високою продуктивніс..

Код товару: 12082000332

0

4 199 грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 141 C-Q Легка ланцюгова електропила потужністю 1,4 кВт   Зручна й легка електрична ланцюгова пила з хорошою продуктивністю різання. Відмінна ергономіка забезпечує комфортну роботу електропилою STIHL MSE 141 C-Q. Оснащення: бокове натягування ланцюга для безпечн..

Код товару: 11302000537

1

4 589 грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 170 Бензопила для домашнього господарства, 1,3 кВт, шина 30 см Компактна бензопила Stihl для домашнього господарства із найкращим співвідношенням ціни та якості. Легка й надійна бензинова пила із перевіреним часом базовим оснащенням у сучасному дизайні. Потужність бензоп..

Код товару: 11302000483

3

5 259 грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MS 180 Бензопила для домашнього господарства 1,5 кВт І 35 см  Легендарна бензопила STIHL MS 180 у новому дизайні, з покращеним фільтром та боковим натягуванням ланцюга! Ця надійна, легка й зручна в керуванні бензинова мотопила незамінна для заготівлі дров і майструванн..

Код товару: GA010116910

0

5 639 грн.

На складі

Інструкція з експлуатації GTA 26 SET Акумуляторний гілкоріз для домашнього господарства GTA 26 SET Акумуляторний гілкоріз GTA26 Set для універсального використання у домашньому господарстві. GTA 26 Set демонструє свій справжній потенціал під час обрізки та розпилювання гілок, догляду за садом та нав..

Код товару: 12092000069

0

6 169 грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 170 C Легка електрична ланцюгова пила потужністю 1,7 кВт Дуже легка, ергономічно оснащена електрична ланцюгова пила STIHL MSE 170 C-Q серійно комплектується гальмом ланцюга QuickStop Super (C-Q), захистом від перевантаження двигуна та правним пуском. Ця електропила добр..

Пили ланцюгові

Бензопили, електропили, акумуляторні пили

Бензопили, електропили, акумуляторні пили, висоторізи STIHL: Техніка для новачків і професіоналів

Ланцюгові пили-незамінний інструмент в домашньому, сільському і комунальному господарствах. Але високого результату робіт можна досягти тільки при використанні якісної продуктивної техніки.

Німецький бренд STIHL (»Штиль") вже 90 років розробляє і продає ланцюгові пили по всьому світу. При створенні агрегатів завжди застосовуються передові технології, актуальні екологічні протоколи і стандарти безпеки. Підібрати інструмент для своїх потреб зможе кожен.

У 2020 році компанія STIHL представляє на ринку України бензо-, електро - та акумуляторні пили, висоторізи, а також ланцюги і приладдя. Надійність, потужність і довговічність – відмінні риси пристроїв. Ланцюгові пили максимально прості в експлуатації і обслуговуванні, справляються зі складними завданнями без збоїв.

Бензопили STIHL: технічні характеристики пристроїв

Сфера застосування бензинових ланцюгових пил достатнього широка. Залежно від комплектації і технічного оснащення пристрої застосовуються для:

 • заготівлі дров;
 • розпилювання деревини будь-якої товщини;
 • проріджування і валки лісу;
 • будівництво;
 • догляду за садом.

Інженери STIHL ретельно підбирають деталі для кожної моделі, щоб техніка поєднувала в собі продуктивність і зручність. Сьогодні можна купити оригінальні німецькі бензопили, в яких застосовуються:

 • економічний двотактний двигун STIHL 2-MIX, який виробляє на 70% менше шкідливих викидів і споживає на 20% менше палива;
 • фільтраційна система з попереднім очищенням повітря, що продовжує термін експлуатації фільтра;
 • декомпресійний клапан, істотно полегшує запуск бензопили;
 • система змащення ланцюга Ematic, що скорочує витрату масла і рівномірно розподіляє його по всій довжині ланцюга.

Бензопила "Штиль" і стандарти безпеки

Для ефективного використання бензопили не потрібні специфічні вміння, але потрібне дотримання техніки безпеки. Щоб уникнути травм оператора в ланцюгових пилах STIHL передбачені:

 • ланцюговий гальмо QuickStop, який спрацьовує за частки секунди після натискання на передній захисний упор для рук;
 • додаткове гальмо QuickStop Super. Ексклюзивна розробка STIHL. Ланцюг миттєво зупиняється не тільки в разі сильної віддачі або при натисканні на передній захист рук, але також при відпуску задньої ручки.

Як купити бензопилу STIHL для своїх потреб: рекомендації щодо вибору

Бензопили діляться на побутові та професійні. Перша група техніки характеризується обмеженою потужністю, невеликою вагою і компактними розмірами, друга група – підвищеною продуктивністю, зносостійкістю і збільшеним ресурсом роботи.

Для домашнього господарства ідеально підходять ергономічні і легкі моделі MS 170, MS 180 C-BE, MS 194 C-E. вони комфортні в роботі, зручні як для чоловіків, так і для жінок.

Універсальність і надійність – характерні особливості бензопил для сільського господарства і садівництва. Найбільш популярні моделі-MS 271 і MS 291.

Бензопили для лісового господарства-окремий клас професійної техніки. Це дуже потужні і довговічні агрегати, які можуть працювати з твердою деревиною. Агрегат MS 500i оснащений електронним управлінням уприскування, а модель MS 880 вважається найпотужнішою ланцюговою бензопилою серійного виробництва в світі.

Бензопили для догляду за деревами сконструйовані спеціально для робіт на висоті. Вони мають оптимальне розташування центру ваги, надзвичайно малу вагу і верхнє кріплення ручки управління.

Електропили та акумуляторні пили STIHL в каталозі 2020 року

Техніка, що підключається до електромережі, затребувана в домашньому господарстві. Користуватися електропилами можна як на вулиці, так і в приміщенні, оскільки відсутні вихлопні гази. Крім того, електропила працює гранично тихо, характеризується малою вагою і лаконічним дизайном.

Електродвигун надійно захищений від перевантажень і відключається при критичному підвищенні температури. Спеціальний фіксатор кабелю запобігає його ненавмисне висмикування.

У каталозі STIHL представлені такі моделі електричних ланцюгових пилок:

 • MSE 141 C-Q. легка і компактна пила з прозорим вікном для контролю рівня масла.
 • MSE 210 C-B. досить потужний агрегат з пристроєм швидкого натягу ланцюга.
 • MSE 250 C-Q. техніка, оснащена пильним ланцюгом 3/8 " RS3 і електронною системою управління двигуном.

Акумуляторна техніка дає велику свободу рухів і дозволяє працювати на далеких ділянках. Крім того, такі пристрої можуть використовуватися в місцях з нормованим рівнем шуму. Всі акумуляторні прилади STIHL живляться від потужних літій-іонних батарей нового покоління. Безщіткові електродвигуни є енергоефективними і довговічними.

Моделі з маркуванням " Set " поставляються з акумулятором і зарядним пристроєм, інші без.

Висоторізи STIHL: особливості, характеристики, ціни

Дбайливий догляд за деревами можливий і без висотних робіт, якщо користуватися висоторізами. Це особливий вид техніки, що характеризується наявністю телескопічної штанги і оптимальним розташуванням центру ваги. Підрізання гілок, формування крон дерев і живоплоту тепер не представляє складнощів.

Компанія STIHL випускає електричні, акумуляторні та бензинові модифікації сучкорізів. На всі товари встановлена єдина рекомендована ціна від виробника.

Ланцюги і приладдя для мотопил STIHL: Де купити все необхідне?

При роботі з ланцюговими пилами рано чи пізно вам будуть потрібні витратні матеріали, деталі і приладдя. Компанія STIHL забезпечує клієнтів всім необхідним. В асортименті є:

 • напрямні шини;
 • ланцюги для мотопил;
 • інструменти для чищення;
 • сумки та футляри;
 • різноманітні приладдя.

Придбати оригінальну продукцію STIHL можна у наших магазинах. Компанія "Інструмент К" є офіційним дилером STIHL. У точках продажу можна не тільки вибрати та купити техніку за найкращою ціною, але й отримати сервісне та гарантійне обслуговування, виконати якісний ремонт пристроїв. Ремонтуємо швидко та якісно, ​​адже майстри проходять профільне навчання та постійно підвищують свою кваліфікацію.

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Обратный звонок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua