Гарантія та сервіс

Сервісний центр

Наш Сервисный Центр поможет вам восстановить работу Вашего оборудования и инструмента.

Скористайтеся нашими послугами спеціалістів з ремонту бензо та електроінструменту. Магазин - Сервісний центр "Інструмент К" - м. Київ, вул. Харківське шосе, 201/203, офіс 101. Завод "Південь", вхід з вулиці Ташкентська, 88 (прохідна №2). Телефон магазину – +38 (044) 360-60-70, +38 (050) 831-08-38, +38 (096) 599-00-03, +38 (063) 102-26-63.

У нашому СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ, що розташований на території заводу "Південь", Ви можете отримати повну сервісну підтримку та придбати необхідні запчастини. Ми виробляємо гарантійний та після гарантійний ремонт та є офіційними дилерами таких виробників інструментів та техніки:

AL-KOBosch, Gardena, HusqvarnaHusqvarna Construction ProductsHyundai, McCullochOleo-MacPartner, StarkStihl Werkfix,

а це означає, що всі товари, які представлені в інтернет-магазині Інструмент До легально ввезені на територію України офіційними представниками і на них поширюється гарантія.

Що ми ремонтуємо?

Газонокосарки, Генератори, Двигуни, Компресори, Культиватори та Мотоблоки, Мийки високого тиску, Мотокоси, Кущорізи, Тримери, Ножиці, Обприскувачі, Пилки дискові ручні, Пилки торцювальні, Пилки лобзикові, Пилки лобзикові бензинові (бензопили), Пилки ланцюгові електричні (електропили), Висоторізи, Повітродуви садові, Пилососи садові, Подрібнювачі садові, Мотопомпи Глибинні насоси Дренажні насоси Фекальні насоси Насоси для колодязів Насоси, Насоси, Насоси , Райдери садові, Висоторізи, Трактори садові, Сінокосарки, Снігоприбиральна техніка.

Важлива умова гарантійного ремонту.

Обов'язковою умовою гарантійного ремонту є наявність гарантійного талону та чека.

Терміни гарантії на товар

AL-KO - газонокосилки бензинові та електричні, вся насосна техніка 36 місяців
AL-KO - електричні тримери, мотокультиватори, садові електричні пилососи, бензинові та електричні пилки, електричні кущорізи, бензинові мотоблоки, снігоприбирачі 24 місяців
AL-KO - трактори, сінокосарки, газонокосарки ручні, аєратори, техніка для косіння, садові пилососи, дроворуби, подрібнювачі, техніка для підрізування 12 місяців
Bosch - аматорський інструмент (зелена лінія) 24 місяці
Bosch - професійний інструмент (синя лінія) за умови обов'язкової реєстрації купленого інструменту через інтернет за адресою www.bosch-pt.com/warranty ) 36 місяців
Flymo - вся продукція 12 місяців
GARDENA - техніка обладнана електродвигуном 36 місяців
GARDENA - ланцюгові електричні пилки 24 місяці
GARDENA - плівки для ставків та водойм 10 років
GARDENA - садові шланги (в залежності від класу) 5-30 років
GARDENA - освітлювальна техніка та генератори туману 12 місяців
GARDENA - всі інші товари 12 місяців
Hozelock - вся продукція 12 місяців
Husqvarna - вся продукція 12 місяців
Husqvarna Construction Products - вся продукція 12 місяців
Hyundai - вся продукція 12 місяців
McCulloch - вся продукція 12 місяців
Oleo-Mac - вся продукція 24 місяці
Partner - вся продукція 24 місяці
Двигуни Briggs & Stratton 12 місяців

Виробник зобов'язується протягом гарантійного терміну безкоштовно усунути дефекти, що виникли з вини виробника, за умови всіх рекомендацій, зазначених в інструкції. Усунення несправностей виробляється на розсуд сервісного центру шляхом безкоштовного ремонту або заміни на справний виріб (можливо, більш нової моделі). Дефектні деталі, вилучені під час гарантійного ремонту, переходять у власність сервісного центру, який проводитиме ремонт.

Користувач втрачає право на гарантійне обслуговування у таких випадках:

  • при поломці пристрою внаслідок порушення правил експлуатації, в т.ч. через надмірні навантаження
  • якщо користувач не виконував положення інструкції з експлуатації виробу, використовував пристрій не за призначенням, порушивши умови зберігання або використовував побутовий інструмент у професійних цілях
  • при використанні запасних частин або витратних матеріалів відмінних від тих, які рекомендує компанія-виробник (неоригінальних запчастин та витратних матеріалів)
  • при пошкодженні вироби, що виникли внаслідок зміни конструкції або доповнення вироби
  • у разі, якщо пристрій було піддано самостійної розбіранні (відсутні пломби)
  • якщо не збігаються серійні номери в гарантійному талоні і на самому виробі
  • якщо немає підпису покупця про згоду з умовами гарантії.

Увага! Оплата доставки поламаного виробу до сервісного центру та назад покупця в період гарантійного терміну здійснюється за рахунок сервісної компанії в тому випадку, якщо в населеному пункті, де Ви проживаєте, відсутня авторизований сервісний центр.


380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua