Агроліга сертифікати


Сертифікати «Інструмент К»

Компанія знаходиться в місті Києві. Працює інтернет-магазин. Доставка товарів здійснюється по всій Україні. Компанія «Інструмент К» пропонує електро-, бензоінструмент, металоріжучий інструмент та обладнання для сільського господарства, саду, городу, водойми, поливу й обробки ґрунту. «АгроЛіга» від компанії «Сингента» — це програма лояльності, що доступна для клієнтів компанії, які купують продукцію «Сингента» в офіційних дилерів і постачальників. За кожну придбану одиницю нараховуються акційні бали, які можна обміняти на товари і послуги партнерів компанії «Сингента».

Для отримання винагород в компанії "Інструмент К", Ви можете вибрати один із запропонованих нижче варіантів:

 1. Ви можете приїхати до нас і вибрати необхідний товар. Ви можете знайти нас за адресою: 02121, м Київ, Харківське шосе, 201/203, оф.101
 2. Ви можете зателефонувати нам. Ми Вас вислухаємо і задовольнимо Ваші потреби в інструменті, підібравши оптимальний варіант. Наші телефони:
  (044) 360 6070,
  (096) 599 0003,
  (063) 102 2663,
  (050) 831 0838
 3. Ви можете оформити замовлення на нашому сайті. Після замовлення наші фахівці зв'яжуться з Вами, нададуть кваліфіковану консультацію та, при необхідності, підберуть необхідну Вам продукцію.

З широким асортиментом продукції Ви можете ознайомитися на нашому сайті: www.instrumentk.com.ua
Маючи сервісний центр, кваліфіковану команду і успішний досвід роботи на ринку обладнання і техніки, ми використовуємо творчий підхід до будь-якого поставленого завдання, зацікавленість і увагу до кожного клієнта - гарантуємо відмінний результат.

Правила користування подарунковим сертифікатом «ІНСТРУМЕНТ К»

 • При оформленні купівлі товарів за допомогою сертифіката акційні пропозиції на товари не поширюються!!!
 • За допомогою подарункового сертифіката Тримач Сертифікату може отримати будь-які товари на суму, зазначену на Сертифікаті (номінал Сертифікату), тільки в ТОВ «ІНСТРУМЕНТ К» і виключно, якщо товари є в наявності.
 • Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом, не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів. Грошовий еквівалент Сертифікатів не виплачується.
 • Сертифікат можна використовувати тільки один раз, так як після оформлення покупки за допомогою Сертифікату, він підлягає вилученню працівником ТОВ «ІНСТРУМЕНТ К» для підтвердження факту його використання.
 • Сертифікат дійсний протягом 365 днів з моменту активації (процес, що відбувається при продажу Сертифікату, що надає Сертифікату здатність бути використаним для обміну на товари). У разі виникнення спірних питань моменту активації Сертифікату, перевага віддається даними електронної бази Сертифікатів ТОВ «ІНСТРУМЕНТ К». Після закінчення зазначеного терміну Сертифікат не підлягає поверненню і не приймається до обміну на товари.
 • У разі втрати, знищення, викрадення, пошкодження Сертифіката, що унеможливлює його ідентифікацію, Сертифікат обміну і заміні не підлягає. Такий сертифікат також не підлягає обміну на товари.

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua