Електропили

Код товару: 12082000332

0

5 699грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 141 C-Q Легка ланцюгова електропила потужністю 1,4 кВт   Зручна й легка електрична ланцюгова пила з хорошою продуктивністю різання. Відмінна ергономіка забезпечує комфортну роботу електропилою STIHL MSE 141 C-Q. Оснащення: бокове натягування ланцюга для безпечн..

Код товару: 12092000069

0

8 499грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 170 C Легка електрична ланцюгова пила потужністю 1,7 кВт Дуже легка, ергономічно оснащена електрична ланцюгова пила STIHL MSE 170 C-Q серійно комплектується гальмом ланцюга QuickStop Super (C-Q), захистом від перевантаження двигуна та правним пуском. Ця електропила д..

Код товару: 12092000005

0

9 499грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 190 C-Q Зручна, компактна електропила 1,9 кВт Зручна й компактна електропила з гальмом ланцюга STIHL QuickStop Super (C-Q), плавним пуском та захистом від перевантаження. Електрична ланцюгова пила MSE 190 C-Q добре підходить для використання у домашньому господарстві..

Код товару: 12092000024

0

10 999грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 210 C-B Потужна електропила, 2,1 кВт, із системою швидкого натягування ланцюга (B) Ергономічна ланцюгова пила з системою швидкого натягування ланцюга (B), гальмом ланцюга STIHL QuickStop Super (C-Q) та захистом від перевантаження. Потужна й зручна електропила MSE 210..

Код товару: 12092000014

0

11 999грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 230 C-B Комфортна електрична пила потужністю 2,3 кВт, із системою швидкого натягування ланцюга (B) Потужна електропила нового покоління із системою швидкого натягування ланцюга для зручного та безпечного регулювання натягу ланцюга без допомоги інструментів, гальмо ла..

Код товару: 12102000036

0

18 349грн.

На складі

Інструкція з експлуатації MSE 250 C-Q Топ-модель STIHL: потужна ланцюгова електропила 2,5 кВт Нова найпотужніша електропила STIHL для професійного використання. Електрична ланцюгова пила MSE 250 C-Q серійно оснащена ланцюгом 3/8"-RS3 для більшої продуктивності пиляння, боковим натягуванням ланцюг..

Електропили


Електричні ланцюгові пили STIHL

потужні, тихі й екологічні

Відмінними характеристиками електропил STIHL є висока надійність, тиха робота двигуна, ергономічний дизайн, мінімальна вага й оптимальна виваженість. Електричні ланцюгові пили можна використовувати всюди де є доступ до мережі електроживлення, як надворі так і в приміщеннях, наприклад, для майстрування з дерева, будівельних робіт чи заготівлі дров. Високим вимогам професіоналів відповідають нові комфортні й потужні електричні ланцюгові пили STIHL MSE 230 С-BQ і MSE 250 С-BQ.

Електропила STIHL: якісна техніка для новачків і професіоналів

Забудьте про шум і вихлопні гази при роботі з мотопилою завдяки електричним інструментам нового покоління. Німецька компанія STIHL представляє на українському ринку лінійку електропил нового зразка. Техніка відрізняється легкістю і компактністю, екологічністю і економічністю.

Суттєва перевага електропили-можливість працювати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Саме тому даний тип агрегатів застосовується не тільки для заготівлі дров і обрізки дерев, а й для столярних і теслярських робіт.

Електропила "Штиль": особливості та характеристики

У домашньому господарстві і ландшафтному дизайні без електричної ланцюгової пили не обійтися. Інженери STIHL постаралися створити продуктивну і безвідмовну техніку, щоб задовольнити потреби новачків і професіоналів.

Електропили з легкістю справляються з будь-якими завданнями на присадибній ділянці. Специфічні навички при роботі з інструментом не потрібні, достатньо дотримуватися базових правил техніки безпеки.

Електропили STIHL мають такі особливості:

  • невелика вага і компактні розміри;
  • практичне оснащення;
  • просте управління.

Електродвигун споживає мінімальну кількість енергії для відповідності показникам потужності. Мотор захищений від перегріву спеціальною системою, яка зупиняє його роботу в разі критичного підвищення температури.

Фіксатор кабелю не дозволить шнуру від'єднатися в самий невідповідний момент, а ручка управління з делікатним покриттям забезпечує надійне положення інструменту в руці в будь-якому робочому положенні.

Електропила ланцюгова STIHL: короткий опис моделей каталогу

Бренд STIHL постійно оновлює модельний ряд агрегатів і вдосконалює технології. Завдяки цьому кожен бажаючий зможе підібрати інструмент для своїх потреб.

Рекомендуємо звернути увагу на такі пристрої:

  • MSE 141 C-Q. зручна базова модель з високою продуктивністю різання. Продумана до дрібниць ергономіка забезпечує комфортну роботу, Бічний натяг ланцюга Створено для безпечного і легкого регулювання.
  • MSE 210 C-B. потужна електропила для різного типу завдань. Серійно комплектується гальмом ланцюга QuickStop Super, металевим зубчастим упором, системою швидкого натягу ланцюга.
  • MSE 250 C-Q. найпотужніша електропила STIHL для більш складних завдань. Укомплектована ланцюгом 3/8 " - RS3 для більшої продуктивності пиляння, інтелектуальним управлінням функціями двигуна, світлодіодним індикатором, що сигналізує про перевантаження.

Всі ланцюгові електричні пили STIHL пройшли багаторівневі випробування, тестувалися в умовах екстремального навантаження. Пристрої відповідають всім діючим в ЄС протоколам безпеки та екологічності.

Купити електропилу STIHL за вигідною ціною

Оригінальна техніка STIHL продається тільки в мережі офіційних дилерських магазинів. Офіційний дилер STIHL – компанія "Інструмент К", допоможе вам підібрати необхідну модель електропили, а також витратні матеріали, аксесуари та запчастини.

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua