Напрямні шини

Код товару: 30060001213

0

5 971грн.

На складі

..

Напрямні шини

Напрямні шини STIHL для будь-яких завдань

Легкі та міцні

Напрямні шини відповідають за точне ведення ланцюга з мінімальними втратами енергії на тертя. Є два основних типи шин: ROLLOMATIC і DUROMATIC, що призначені для різних завдань. Шини ROLLOMATIC підходять для повсякденного використання. DUROMATIC - шини для важких завдань і професійного використання.

Напрямні шини для мотопил STIHL: мінімальне тертя і максимальна точність напрямку ланцюга

За встановлення осі і протяжності розпилу, напрямок руху ланцюга мотопили відповідає шина. Це важлива складова мотопили, яка потребує періодичної заміни в залежності від поставлених завдань.

Німецька компанія STIHL (»Штіль") спеціалізується на виробництві бензинових, електричних, акумуляторних ланцюгових пил і комплектуючих до них. Напрямні шини виготовляються з міцних зносостійких матеріалів. При цьому деталь характеризується невеликою вагою, що дуже важливо при тривалій роботі.

Легкі і міцні шини STIHL для будь-яких задач

Після тривалих тестів і досліджень для виробництва напрямних шин була обрана хром-молібденова сталь. Цей матеріал добре справляється з піковими навантаженнями і екстремальними умовами експлуатації.

Всі шини для мотопил STIHL діляться на три групи:

  • Rollomatic. Шини побутового рівня, ідеально підходять для робіт на присадибній ділянці, в саду, заготівлі дров, майстрування з дерева.
  • Duromatic. Професійні шини, призначені для виконання складних завдань, високих навантажень і тривалої безперервної роботи.
  • Carving. Спеціальні шини для різьбярів по дереву з головкою малого радіусу і покриттям зі стеліту.

Слід підбирати направляючу шину в залежності від сфери використання, оскільки тільки так можна отримати максимальний ККД інструменту.

Шини для повсякденного і професійного використання: асортимент STIHL

В актуальному каталозі компанії STIHL представлені шини для побутових і професійних ланцюгових пилок. Характеристики деталей значно різняться:

  • STIHL Rollomatic E Light. Шина виготовляється з трьох пластин, з'єднаних між собою електрозварюванням. Порожнини заповнені армованим скловолоконним поліамідом. При довжині 40 см Вага зменшена на 30% (в порівнянні зі звичайними шинами).
  • STIHL Rollomatic ES. Шина для найбільш складних завдань, тому встановлюється на високопродуктивних агрегатах. Суцільна і дуже жорстка, еліпсоїдної форми, зі скошеним отвором для подачі мастила.
  • STIHL Duromatic E. суцільна шина для середньомісячних і високопотужних мотопил. Головка деталі захищена твердосплавної металевою вставкою з карбіду, не вимагає обслуговування завдяки закритому типу підшипника кінцевої зірочки шини.
  • STIHL Carving E. складається з трьох частин, має надзвичайно низький рівень віддачі. Підходить для філігранного різьблення і професійного догляду за деревами. Маркування допомагають зробити настройку положення шини під час різьблення максимально точною.

Експерти STIHL підкреслюють, що закриті підшипники кінцевої зірочки шини збільшують її робочий ресурс. Відпадає необхідність в додатковому змазуванні. В результаті-приємна економія часу і грошей, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Замовлення і покупка направляючої шини в офіційній дилерській мережі STIHL

Техніка та комплектуючі бренду STIHL продаються тільки в магазинах офіційної дилерської мережі. На товари встановлена рекомендована роздрібна ціна, яка робить покупки не тільки корисними, але і вигідними.

Компанія "Інструмент К", є офійійним дилером STIHL. Виконуємо весь спектр гарантійного та сервісного обслуговування техніки. Ремонтуєм швидко і якісно, адже майстри проходять профільне навчання і постійно підвищують свою кваліфікацію.

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua