Газонокосарки акумуляторні

Газонокосарки акумуляторні

Дізнайтеся все про наші акумуляторні та електричні газонокосарки

Не маючи свічок запалення та не вимагаючи заміни олії, наші електричні газонокосарки пропонують ефективний догляд за садом.

Акумуляторні газонокосарки системи COMPACT

Легкі та маневрені

Газонокосарки STIHL акумуляторної системи COMPACT ідеально підходять для газонів малої і середньої площі . Завдяки компактним розмірам акумуляторні газонокосарки легко маневрують навколо перешкод, таких як кущі та дерева. Важливою перевагою акумуляторних газонокосарок STIHL є дуже низький рівень шуму і відсутність вихлопних газів. Безщіткові електровигуни з прямим приводом використовують енергію дуже ефективно і мають високу продуктивність. Літієво-іонні акумулятори напругою 36 Вольт сумісні з усіма інструментами акумуляторної системи COMPACT.

Акумуляторні косарки для газонів системи PRO

Акумуляторні газонокосарки STIHL системи PRO з живленням від потужної акумуляторної батареї з міцним полімерним корпусом і 6-ступінчатим регулюванням висоти скошування дуже мобільні тихі й високопродуктивні. Спеціальні косильні ножі з закрилками забезпечують привабливий вигляд скошеного газону. Акумуляторна батарея підходить для всіх інших пристроїв STIHL акумуляторної системи PRO.


У цій категорії немає товарів

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua