Аератори, Скарифікатори

Аератори, Скарифікатори

Аератори і скарифікатори STIHL

Освіжаюча процедура для Вашого газону

Аератори STIHL подбають, щоб Ваш газон отримав усе необхідне - повітря, воду та поживні речовини для росту щільної та рясної зелені. Під час аерації дерен надрізається вертикально та з нього видаляються залежалий шар бур’яну, мох і суха трава. Завдяки цьому ґрунт отримує

Аератор-скарифікатор для газону: призначення

Майже кожен садівник, який має газон, стикається з такими проблемами, як застоювання води й ущільнення ґрунту. Якщо своєчасно не вжити заходів, вегетація зменшуватиметься, природний імунітет рослин ослабне. Як наслідок – газон втратить свій акуратний зовнішній вигляд.

Аератор створений для поліпшення вентиляції газону та спушення ґрунту. Пристрій оснащений спеціальною насадкою із ножами, які прорізають луговий дерен. Завдяки цьому поліпшується циркуляція повітря, корені рослин отримують більше корисних речовин.

Скарифікатор забезпечує дбайливий догляд за газоном, видаляючи мох і спресований шар відмерлих рослин. Ані трава, ані ґрунт при цьому не травмуються. Агрегат вичісує бур'яни та делікатно проріджує траву.

Інженери компанії STIHL зуміли поєднати в одному корпусі аератор і скарифікатор, щоб приватні користувачі та ландшафтні дизайнери могли працювати на ділянці ефективно. Німецький бренд пропонує купити мультифункціональний пристрій за демократичною ціною.


У цій категорії немає товарів

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua