Снігоприбиральна техніка: готуємось до зими - підбираємо правильно

  • Снігоприбиральна техніка: готуємось до зими - підбираємо правильно

У приватному будинку цілий рік завжди багато роботи, до того ж навіть узимку. Здавалося б у цей період сад та город не потребують особливого догляду, але господарям не доводиться нудьгувати.

Зима – час збирання снігу, якого часом випадає так багато, що без спеціальних «механізованих помічників» не обійтись. Дедалі більше дачників, власників приватних будинків та таунхаусів замислюються над тим, що необхідно придбати снігоприбиральну техніку (снігоприбиральники). Вона дозволить швидко та ефективно боротися з опадами, навіть коли вони випали раптово та у досить великому обсязі.

Чим гарна механізована снігоприбиральна техніка.

У снігоприбирачів є кілька важливих переваг, порівняно з різними ручними інструментами та механізмами. До основних плюсів належать такі:

  • Простота обслуговування.
  • Не потребують частого та дорогого ремонту.
  • Легкі в управлінні, ефективні.
  • Надійні та зручні.

Ручні машини для прибирання снігу є такою собі подібністю сталевої рамки на колесах з навісним обладнанням, що збирає опади і відкидають їх. Всі моделі прибирають кучугури за допомогою гвинтоподібних шнеків. Щодо відкидання снігу убік, це безпосередньо залежить від потужності та конструктивних особливостей обраної моделі.

Машини з невеликою потужністю виконують свої функції одноступеневим шнеком. Середньопотужні та високопотужні відкидають сніг ротором (2-ступінчаста система). Яку модель вибрати залежить від бюджету покупки, а також від того, яку територію потрібно очищати.

Класифікація снігоприбиральної техніки

Найпоширеніший поділ снігоприбиральної техніки – класифікація за типом двигуна:

Більшість машин для збирання снігу працюють на бензині. Вони автономні і тому можуть забирати сніг на досить великій території. Щодо потужності, це залежить від снігозахоплення. Чим більше площа зі снігом, тим потужнішим потрібен двигун для приведення її в дію.

Ряд бензинових моделей можуть працювати на суміші олії з бензином (2-тактні). Чотирьохтактна техніка споживає виключно бензин. Варто зауважити, що в снігоприбиральниках з 2-х тактним двигуном, коли суміш масла з бензином приготовлена ​​неправильно або низькоякісна, це може призвести до поломки двигуна.

Чотирьохтактні снігоприбирачі працюють виключно на бензині, масло в них слід змінювати, в середньому, кожні 25-30 годин роботи. Така техніка легко запускається, причому незалежно від зовнішніх умов, і може похвалитися великим ККД.

Ще одна класифікація техніки зі збирання снігу – самохідність. Залежно від технічних характеристик, існують самохідні та несамохідні снігоприбирачі.

Несамохідні моделі потрібно штовхати вручну, регулюючи напрямок та швидкість пересування. Вони відкидають сніг не більше ніж на 3-5 метрів з місця очищення. Продуктивність роботи такої техніки чималою мірою залежить від фізичного стану людини, яка їй керує, а також від особливостей снігового покриву. Коли сніг вологий, щільний або спресований, прибирати його значно складніше, ніж сухий і свіжий.

Самохідні снігоприбирачі працюють на колісному або гусеничному ходу. Така техніка найбільш продуктивна на ділянках з рівним рельєфом без вибоїн або перепадів висоти. Майже всі самохідні моделі мають 2-ступінчасту систему захоплення снігу, що відкидає опади на відстань до 10-15 метрів.

Запускається дане обладнання не лише шнуром, а й за допомогою електричного стартера, що запитується від акумулятора. Навіть бюджетні самохідні снігоприбирачі мають кілька швидкісних режимів, які можна виставляти залежно від масштабу роботи та зовнішніх умов.

Перш, ніж остаточно визначитися з вибором техніки для збирання опадів, потрібно максимально точно розрахувати, з якою площею вам доведеться працювати. Коли потрібно лише очищати доріжки чи окремі ділянки, достатньо малопотужного бензинового інструменту.

Якщо має бути очищення досить великої площі та ще й зі складним рельєфом, без високопотужного снігоприбирача, швидше за все, не обійтися. Важливим аспектом є частота використання техніки. Чим частіше вам потрібно використовувати інструмент, тим вірогідніше, що слід вибрати потужний та продуктивний.

Зручно, якщо снігоприбирач обладнаний фарами, має функцію ручного запуску та інші опції. Щоправда, це впливає на його вартість, тому корисність кожної опції варто зіставляти з бюджетом покупки. А з усіма нюансами та професійними характеристиками вас ознайомить сервісний центр компанії “Інструмент К”. Звертайтесь!


17.11.2021 15:34:35
0
1184

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови використання і згоден з вимогами

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua