Мотокоси акумуляторні

Мотокоси акумуляторні

Мотокоси акумуляторні Husqvarna


Завдання з підстригання країв газону, викошування трави у важкодоступних місцях, розчищення великих ділянок землі від заростів, бур’яну й небажаних чагарників забирають не лише багато часу, але й сил. Вони мають спільну рису – здатність полегшувати роботу й забезпечувати вражаючі результати. Наші інструменти, поєднуючи потужність із легкістю конструкції й простотою використання, гарантують високу продуктивність і відмінні результати.

Ми пропонуємо вам надійні тримери, що вирізняються своєю потужністю та багатофункціональністю. Усі вони є універсальними та легкими в користуванні завдяки невеликій вазі та інтелектуальним функціям. Ви можете не боятися, що турбуватимете своїх сусідів. Тримери Husqvarna створюють мінімум шуму, що робить їх ідеальним варіантом для роботи в житлових районах.
Якщо тиша має велике значення, тример із живленням від акумулятора – це саме те, що вам треба. Наші тихі, легкі, добре збалансовані та прості в користуванні тримери здатні виконувати найскладніші завдання. Вони вирізняються винятковою ергономічністю, збалансованістю та продуктивністю.

Їх оснащено літій-іонними акумуляторами, що забезпечують високу потужність і тривалий час роботи. На вибір пропонуються акумулятори різної ємності. А завдяки нашому потужному та ефективному зарядному пристрою повне зарядження виконується лише за 35 хвилин. Маючи під рукою два акумулятори, ви можете працювати без зупинки протягом усього дня.У цій категорії немає товарів

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua