Кущорізи

Код товару: 9660159-01

0

25 999грн.

На складі

Травокосарки HUSQVARNA 545RX Професійний кущоріз з високою продуктивністю та одночасно сенсаційною ергономікою та маневреністю. Двигун X-Torq® забезпечує велику потужність і відмінну економію палива. Оптимізована довжина валу та конічний редуктор під кутом 35 градусів. Поставляються з підвіско..

Кущорізи

Кущорізи для очистки лісу Husqvarna

Ми зробили конструкцію легкою, проте міцною та універсальною, придатною для довгих та важких робочих змін у лісі. Вкорочений вал і конічна зубчата передача, розташована під кутом, збільшують маневреність в умовах обмеженого простору та полегшують керування.

Проектуючи пристрій, ми подбали як про зручність, так і про економічність. Конструкція двигуна кущорізів Husqvarna передбачає максимальну потужність за незначних вібрацій та низького споживання палива.

Ми розділяємо ваше занепокоєння щодо навколишнього середовища та вважаємо його захист найвищим пріоритетом. Саме тому ми обладнали всі наші пилки для розчищення лісів унікальним двигуном X-TORQ®. Він зменшує шкідливі викиди вихлопних газів максимум на 75% та підвищує ефективність палива максимум на 20%

Усі кущорізи Husqvarna оснащено вимикачем, що не фіксується в положенні «вимкнено». Це означає, що після вимикання машини вимикач автоматично повернеться в положення ввімкнення для полегшення запуску. Завдяки цій функції ваша пилка для розчищення завжди буде готова до роботи.

Обладнання дуже просте в обслуговуванні, а завдяки магнітному фіксатору заміна лез відбувається безпечно, швидко та легко.

Хороші умови роботи не лише забезпечують якісне виконання завдань, але й зменшують можливість отримання травм і знижують утому. Кущорізи Husqvarna для очищення лісів постачаються в комплекті з ергономічними пасовими підвісками з широкою задньою опорою, плечовими та стегновими ременями, що рівномірно розподіляють навантаження на більшій площі. Усе це сприяє підвищенню зручності та ефективності. Для максимально зручного налаштування також передбачено регульовану задню пластину.380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua