Акумуляторні моторізи

Акумуляторні моторізи

Акумуляторні моторези Husqvarna

Наші різьбярі та алмазні інструменти перевершують усі очікування. Але ми не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо їх удосконалювати. Адже турбота про вас наша головна мета. При розробці продукції ми ставимо в основу кінцевого користувача, і в результаті ви отримуєте збалансований, простий в експлуатації та легкий агрегат. І не забудьте про найкращих у своєму класі надійності та потужності! Тепер ви можете повністю зосередитись на виконанні поставленого завдання – щоразу з незмінно чудовим результатом.

У нашій широкій лінійці ручних різьбярів, призначених для важких умов експлуатації, представлені бензинові, гідравлічні, пневматичні та електричні моделі. Ви завжди можете підібрати ідеальне обладнання, яке допоможе вам впоратися з поставленим завданням точно, ефективно і з мінімальними зусиллями.

Швидкий запуск.

Акумулятор – це робота без сплутаних дротів та низький рівень шуму. Без шкідливих викидів та диму. І вражаюча продуктивність акумулятора. Все це поєднує в собі лінійку зручних у використанні та чудово збалансованих інструментів з неймовірно низьким рівнем вібрації. Лінійка акумуляторного обладнання Husqvarna підходить для різних типів робіт. Електродвигун та акумулятор оптимізовані для кожної моделі, що забезпечує високий комфорт, гарне балансування та продуктивність. При цьому кожна зарядка акумулятора коштує в рази дешевше, ніж повний паливний бак, тому ваші інвестиції в акумуляторне обладнання Husqvarna окупляться швидше, ніж ви думаєте. Зручність. Гнучкість. Потужність, достатня на виконання поставленої задачи.

Акумуляторна серія Husqvarna

Акумулятори Husqvarna працюють від легких, але потужних літій-іонних акумуляторів, об'єднаних в оптимізований комплект. Єдність акумуляторної системи означає, що один акумулятор підходить для багатьох інструментів, і ця справжня універсальність забезпечує зручність.

За рахунок своєї продуманої та ретельно випробуваної конструкції наше акумуляторне обладнання відповідає класу захисту IPX4 – високому стандарту захисту електронних пристроїв від несприятливих погодних умов. В результаті ви отримуєте надійні робочі інструменти, які прослужать довше, навіть при роботі у вологих умовах. Оптимальна температура акумулятора підтримується системою активного охолодження. А за допомогою простих у використанні зарядних пристроїв Husqvarna зарядка не складе труднощів і не забере багато часу.

Комплект акумуляторних елементів із великим запасом енергії забезпечує високу вихідну потужність. Всі акумулятори та електродвигуни розробляються та тестуються на підприємствах Husqvarna, тому вони ідеально підходять для виробів Husqvarna; в результаті наші інструменти відрізняються відмінним балансом та легко справляються з будь-яким поставленим завданням. Пиляння, продування, підрізування - у нас завжди знайдеться відповідний інструмент для будь-якої роботи.У цій категорії немає товарів

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua