Акумуляторні моторізи

Акумуляторні моторізи

Акумуляторні моторізи

Акумуляторні інструменти працюють від легких, але потужних літій-іонних акумуляторів, що об'єднані в оптимізований комплект. Єдність акумуляторної системи означає, що один акумулятор підходить для багатьох інструментів, і ця справжня універсальність забезпечує зручність.

За рахунок своєї продуманої та ретельно випробуваної конструкції наше акумуляторне обладнання відповідає класу захисту IPX4 – високому стандарту захисту електронних пристроїв від несприятливих погодних умов. В результаті ви отримуєте надійні робочі інструменти, які прослужать довше, навіть при роботі у вологих умовах. Оптимальна температура акумулятора підтримується системою активного охолодження. А за допомогою простих у використанні зарядних пристроїв зарядка не складе труднощів і не забере багато часу.

Комплект акумуляторних елементів із великим запасом енергії забезпечує високу вихідну потужність. Пиляння, продування, підрізування - у нас завжди знайдеться відповідний інструмент для будь-якої роботи.

Швидкий запуск.

Акумулятор – це робота без сплутаних дротів та низький рівень шуму. Без шкідливих викидів та диму. І вражаюча продуктивність акумулятора. Все це поєднує в собі лінійку зручних у використанні та чудово збалансованих інструментів з неймовірно низьким рівнем вібрації. Лінійка акумуляторного обладнання підходить для різних типів робіт. Електродвигун та акумулятор оптимізовані для кожної моделі, що забезпечує високий комфорт, гарне балансування та продуктивність. При цьому кожна зарядка акумулятора коштує в рази дешевше, ніж повний паливний бак, тому ваші інвестиції в акумуляторне обладнання окупляться швидше, ніж ви думаєте. Зручність. Гнучкість. Потужність, достатня на виконання поставленої задачи.У цій категорії немає товарів

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Зворотний дзвінок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua