Бензопила MS 230, 35 см Stihl (11232000754)

Бензопила MS 230, 35 см Stihl (11232000754)

На складе
Рейтинг:

На складе 13599
13 599грн.

  • Производитель: STIHL
  • Код товара: 11232000754
  • Артикул: 11232000754

Гарантия и сервис
Оплата и доставка
Сертификаты

Основные характеристики Все характеристики
Назначение: Хобби
Рабочий объем цилиндра: 40.2 см³
Длина шины: 35 см
Мощность: 2кВт / 2,7л.с.
Вес, без горюче-смазочной смеси и режущей гарнитуры: 4.6 кг

Інструкція з експлуатації

MS 230

Міцна бензопила STIHL потужністю 2,0 кВт для домашнього господарства

Практична та надійна бензопила STIHL MS 230 підходить для догляду за присадибною ділянкою, заготівлі дров, будівництва, звалювання дерев діаметром до 30 см. Із практичним оснащенням.

Пила Stihl MS 230 – це незамінний помічник при будівництві і не тільки. Ідеально підходить для заготівлі деревини для каміна та при обрізанні дерев. Найбільш прийнятний для валки та спила дерев діаметром 30 см і менше. Висока потужність при невеликій вазі дозволить використовувати пилку Stihl MS 230 для обробки, виготовлення дерев'яних деталей та обрізання отворів для встановлення конструкцій з дерева. Завдяки цим якостям бензопила по праву має максимальний попит у власників заміських, приватних будинків. Надійний та постійний контроль за інструментом забезпечить робота та вимкнення при одноважільному керуванні функціями холодного та гарячого запуску. Рівень вібрації зведе до мінімуму антивібраційну систему. Пила Stihl MS 230 обладнана автоматичною системою Ematic для змащення ланцюга. При сильній віддачі Вас захистить гальмо QuickStop, воно спрацює автоматично та моментально зупинить ланцюг. Повітря подається на гарячий карбюратор, забезпечуючи при цьому стабільну і безвідмовну роботу бензопили навіть при низькій температурі і сильних морозах. За допомогою одного важеля Ви легко зможете перейти із зимового на літній режим роботи.


Антивібраційна система

Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

Зручний доступ до повітряного фільтру

Повітря знову чисте! За допомогою лише одного фіксатора на кришці Ви за лічені секунди можете дістатись повітряного фільтру для перевірки його стану, заміни або очищення.

Одноважільне керування

Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

Попередній обігрів карбюратора

На бензопили STIHL з обігрівом карбюратора можна покластися навіть взимку. В зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим повітрям, що попереджає заледеніння. Перемикання з літнього режиму на зимовий відбувається одним рухом руки.

Система змащування ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

Додаткове оснащення

Система швидкого натягування ланцюга (В)

Система швидкого натягування ланцюга STIHL (B) перетворює натягування ланцюга в дитячу забавку. Достатньо ослабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою колеса легко та швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібен.

STIHL ElastoStart

У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно силі тяги, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

Замовлення та купівля бензопил STIHL в офіційному дилерському магазині

Оригінальна техніка STIHL продається тільки в мережі офіційних дилерських магазинів. Офіційний дилер STIHL – компанія "Інструмент К", допоможе вам підібрати необхідну модель пили, а також витратні матеріали, аксесуари та запчастини.

Основные характеристики
Назначение
Хобби
Рабочий объем цилиндра
40.2 см³
Длина шины
35 см
Мощность
2кВт / 2,7л.с.
Вес, без горюче-смазочной смеси и режущей гарнитуры
4.6 кг
Натяжение цепи
Инструментальное
Тип двигателя
2-тактный
Тип топлива
Бензин А 95 + 2т масло
Объем топливного бака
0.47 л
Объем масляного бака
0.2 л
Шаг цепи
3/8" P/ Picco Micro 3
Толщина паза
1.3 мм
Скорость движения цепи
20 м/с
Обороты двигателя на холостом ходу
2.800 об/мин
Максимальные рабочие обороты двигателя
10.000 об/мин
Тип маслонасоса
нерегулируемый
Уровень вибрации
6,9/8,9 м/с²
Уровень звуковой мощности
113 дБ(А)
Уровень звукового давления
101 дБ(А)
Страна производитель
Китай
Родина бренда
Германия
Гарантия
24 мес.
Производитель
Stihl
0 0

Куплен в этом магазине: Да

Достоинства:

+

Недостатки:

-

Рекомендую для придбання.
Пиляє на ура під будь - якими кутами. В користуванні дві неділі. В домашньому господарстві.
надійний помічник.
В компанії «Інструмент К» відмінні фахівці, детально консультують та відповідають на запитання.

Моя оценка:
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями


Теги: Бензопилы, Stihl

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Обратный звонок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua