Опрыскиватель Stihl SR 450 Stihl (42440112641)
 • -10%
 • Опрыскиватель Stihl SR 450 Stihl (42440112641)

Опрыскиватель Stihl SR 450 Stihl (42440112641)

На складе
Рейтинг:

Успей купить, до конца акции осталось:
На складе 18399
20 449грн.
18 399грн.

 • Производитель: STIHL
 • Код товара: 42440112641
 • Артикул: 42440112641

Гарантия и сервис
Оплата и доставка
Сертификаты

Основные характеристики Все характеристики
Дальность действия, м: 14.5
Материал корпуса: пластик
Мощность двигателя, Вт: 2900
Мощность двигателя, л.с.: 3.9
Наличие помпы: нет

Бензиновий обприскувач STIHL SR 450

Обприскувач із системою для внесення грануляту та системою дозування

Крім оснащення, що є в моделі SR 430, цей обприскувач додатково обладнано системою для внесення грануляту та системою дозування, підключається за лічені секунди за допомогою важеля, що зручно розташований біля ручки керування. Зручне та точне дозування засобів розпилювання.

Професійний мотообприскувач STIHL SR 450 використовують не тільки для обробки рослин, але можлива функція розпилення насіння та добрив.

Крім обладнання, яке є у моделі SR 430, цей обприскувач додатково обладнаний комплектом для внесення грануляту та інших сипких речовин. Завдяки системі дозування, що зручно розташована в ручці управління пристроєм, Ви зможете не тільки включати або вимикати подачу речовини для розпилювання, але й точно регулювати її концентрацію.
Для більшого комфорту пристрій STIHL SR 450 має ранцеве виконання. Обприскувач має мотор 2-MIX, особливістю якого є зниження споживання палива, що знижує кількість токсичних вихлопів. Прогумований буфер є системою гасіння вібрації від працюючого двигуна, підвищуючи комфорт при використанні агрегату. Всі елементи керування обприскувачем STIHL SR 450 знаходяться на одній ручці. Таким чином управління відбувається особливо легко та безпечно.

Пом'якшувальні елементи, розташовані в спеціальній ручці ElastoStart, забезпечують рівномірний запуск без віддачі та ривків, які виникають у процесі запуску двигуна.

Серійне оснащення

 • Двигун STIHL 2-MIXZoom
  Двигун STIHL 2-MIX

  Двотактовий двигун STIHL із технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю і тяговим зусиллям та при цьому на 20% меншими витратами палива в порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такого ж об'єму, але без технології 2-МІХ. У двигуні поєднані циліндр із чотириканальною технологією і продувка камери згоряння. Також на 70% знижений рівень викидів відпрацьованих газів. Це відповідає нормам токсичності EU II.

 • Антивібраційна система STIHLZoom
  Антивібраційна система STIHL

  Антивібраційна система STIHL зменшує передачу вібрації від двигуна, ефективно розвантажуючи спину під час роботи. Спеціальні амортизаційні елементи зменшують перенесення коливать, що утворюються двигуном. Це відчутно полегшує роботу та робить можливим тривале використання обприскувача без втоми.

 • Бак із великим отворомZoom
  Бак із великим отвором

  Завдяки великому отвору Вам буде зручніше заповнювати бак рідиною для розпилювання і без проливань. Крім того, такий бак легше вимити зсередини.

 • Багатофункційна ручкаZoom
  Багатофункційна ручка

  Усі елементи керування пристроєм знаходяться в одній руці, таким чином гарантується комфорт та зручність під час управління пристроєм. Крім елементів управління двигуном тут також знаходиться важіль підключення подачі засобу розпилювання - все однією рукою, дуже зручно, швидко та ефективно.

 • Пускова ручка STIHL ElastoStartZoom
  Пускова ручка STIHL ElastoStart

  У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно тяговій силі, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

 • Простий запускZoom
  Простий запуск

  Простий і швидкий запуск завдяки автоматичному пусковому положенню вимикача, одночасне керування дросельною заслінкою та клапаном.

 • Ранцевий реміньZoom
  Ранцевий ремінь

  Обприскувачі STIHL оснащено зручною ранцевою системою з м'якими лямками з регулюванням. Під час роботи дуже зручним є оптимальне розподілення ваги, коли моторний блок знаходиться за спиною.

 • РешіткиZoom
  Решітки

  За допомогою трьох з'ємних решіток можна міняти форму і напрямок розпилювального струменю. В серійну комплектацію входить решітка для формування конусоподібного струменя, кутового струменя і для розділення струменя.

 • Дозувальна системаZoom
  Дозувальна система

  Великий дозувальний важіль для розпилювання або внесення гранулята знаходиться прямо під ручкою керування. Він дає можливість не лише додати або вимкнути подачу добрива, але й точно налаштувати його концентрацію.

 • Комплект для переобладнання 2-в-1Zoom
  Комплект для переобладнання 2-в-1

  Універсальний обприскувач дуже швидко переобладнується з режиму обприскування у режим обпилювання. Для цього не знадобиться ніякого спеціального інструменту або додаткової підготовки.

Основные характеристики
Дальность действия, м
14.5
Материал корпуса
пластик
Мощность двигателя, Вт
2900
Мощность двигателя, л.с.
3.9
Наличие помпы
нет
Объем бака, л
14
Тактность двигателя
2
Тип
ранцевые
Рабочий объем цилиндра
53.3
Вес
12.8
Объем топливного бака
1.7
Страна производитель
Китай
Родина бренда
Германия
Производитель
Stihl

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Теги: Опрыскиватель Stihl SR 450, Stihl

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Обратный звонок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua