Бензопила MS 170, 30см Stihl (11302000537)

Бензопила MS 170, 30см Stihl (11302000537)

На складе
Рейтинг:

На складе 5999
5 999грн.

 • Производитель: STIHL
 • Код товара: 11302000537
 • Артикул: 11302000537

Гарантия и сервис
Оплата и доставка
Сертификаты

Основные характеристики Все характеристики
Назначение: Хобби
Рабочий объем цилиндра: 30.1 см³
Длина шины: 30 см
Мощность: 1,3 кВт / 1,8 л.с.
Вес, без горюче-смазочной смеси и режущей гарнитуры: 4 кг

Інструкція з експлуатації

MS 170

Бензопила для домашнього господарства, 1,3 кВт, шина 30 см

Компактна бензопила Stihl для домашнього господарства із найкращим співвідношенням ціни та якості. Легка й надійна бензинова пила із перевіреним часом базовим оснащенням у сучасному дизайні. Потужність бензопили STIHL MS 170, яка становить 1,8 к.с., є оптимальною для таких популярних завдань на присадибній ділянці як заготівля дров, догляд за садом, обрізка дерев, майстрування з дерева.

Серійне оснащення

 • Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулювальний елемент у карбюраторі, що забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу і витрати палива впродовж тривалого періоду незалежно від ступеня забруднення повітряного фільтру. Очищати повітряний фільтр необхідно менш часто, у випадку відчутного падіння потужності - коли забито приблизно 80% площі фільтру. Стає можливою робота впродовж тривалого часу без техобслуговування фільтру.

 • Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

 • Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

  Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

 • Одноважільне керування

  Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

 • Система змащування ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

Додаткове оснащення

 • Система швидкого натягування ланцюга (В)

  Система швидкого натягування ланцюга STIHL (B) перетворює натягування ланцюга в дитячу забавку. Достатньо ослабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою колеса легко та швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібен.

 • Бокове натягування ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це попереджає контакт рук із гострим ланцюгом і зубчатим упором.

 • STIHL ElastoStart

  У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно силі тяги, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

Замовлення та купівля бензопил STIHL в офіційному дилерському магазині

Оригінальна техніка STIHL продається тільки в мережі офіційних дилерських магазинів. Офіційний дилер STIHL – компанія "Інструмент К", допоможе вам підібрати необхідну модель пили, а також витратні матеріали, аксесуари та запчастини.Основные характеристики
Назначение
Хобби
Рабочий объем цилиндра
30.1 см³
Длина шины
30 см
Мощность
1,3 кВт / 1,8 л.с.
Вес, без горюче-смазочной смеси и режущей гарнитуры
4 кг
Натяжение цепи
Инструментальное
Тип двигателя
2-тактный
Тип топлива
Бензин А 95 + 2т масло
Объем топливного бака
0,25 л
Объем масляного бака
0,14 л
Шаг цепи
3/8"
Толщина паза
1,3 мм
Скорость движения цепи
22.3 м/с
Обороты двигателя на холостом ходу
2.800 об/мин
Максимальные рабочие обороты двигателя
8.500 об/мин.
Тип маслонасоса
нерегулируемый
Уровень вибрации
4,2/5,9 м/с²
Уровень звуковой мощности
109 дБ(A)
Уровень звукового давления
98 дБ(A)
Страна производитель
Китай
Родина бренда
Германия
Гарантия
24 мес.
0 0

Куплен в этом магазине: Нет

Купил пилу два года назад. Пользуюсь регулярно, но больше летом. В основном использую для стройки, распилки дров на своем дачном участке. Могу сказать что качеством работы доволен, недостатков пока не обнаружил. Двигатель работает четко, не глохнет просто

Моя оценка:
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Теги: Бензопилы, Stihl

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Обратный звонок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua