Ланцюгова пилка: що вибирають професіонали для домашнього використання?

 • Ланцюгова пилка: що вибирають професіонали для домашнього використання?

Ланцюгова пилка - не тільки корисний, але і універсальний інструмент. Вона корисна у побуті та роботі. Таке пристосування корисне для тих, хто займається домашнім господарством, садом, городом або заготовляє ліс.


Як обрати пилку

Потрібно розуміти, що простий відносно легкий інструмент, призначений для нарізування полін на бруски, помітно відрізняється від потужних, високопродуктивних моделей, призначених для роботи в лісі або промисловості. Оскільки асортимент сучасних виробників більш ніж великий, щоб не заплутатися у виборі, варто знати, на що звертати увагу при підборі інструменту.

Обираючи модель ланцюгової пилки, слід відштовхуватися від таких характеристик:

 • Призначення.
 • інструменту.
 • Продуктивність.
 • Тип двигуна.
 • Вартість.

Дуже важливо, щоб бренд, обраного інструменту, мав офіційний сервісний центр. Це не лише полегшує обслуговування, а й дозволяє без проблем здати на гарантійний ремонт виріб, який перестав працювати.

Тим, хто звик довіряти «гігантам ринку», перед покупкою варто вивчити, які торгові марки стали найбільш популярними у ніші лісового господарства та садових інструментів.

Одним із лідерів у даному сегменті ринку вважається шведський бренд Husqvarna. Даний виробник пропонує повноцінний спектр інструментів, необхідних для догляду за дачею або садом, також виробляє мийки високого тиску та інше обладнання. Варто зауважити, що пили «Хускварна» вважаються одними з найякісніших і найдовговічніших у світі, це підтверджують численні позитивні відгуки користувачів.

Найбільшою популярністю на сьогоднішній день користується  бренд Stihl. Цей бренд є лідером на ринку України. Німецька марка компанії Andreas STIHL давно зарекомендувала себе як виробник високоякісних інструментів та обладнання для лісопереробки і благоустрою території.

Його пилки застосовують як у побуті, так і в будівництві. Найбільшу популярність даної торгової марки принесли саме пили та мотокоси. Перша бензопила, яка була виготовлена фірмою STIHL в 1929 р, важила 46 кг і мала двигун потужністю в 6 кінських сил. Ширина шини - 85 см. Пилкою управляли одночасно дві людини.

Класифікація ланцюгових пил

Всі моделі ланцюгових пил поділяються на 3 великі категорії:

 1. Електричні.
 2. Бензинові.
 3. Акумуляторні.

Щоб зрозуміти, який виріб найкраще підходить у тому чи іншому випадку, має сенс коротко розглянути кожен підвид.

Електричні ланцюгові пили найбільш бюджетні та максимально прості в обслуговуванні в порівнянні з іншими. Мінус у тому, що такий інструмент має обмежений радіус дії. Тобто, з пилкою можна працювати на садовій ділянці, у дворі, поблизу будинку або дачі, в гаражі і те, якщо він електрифікований, але не в лісі або в іншому місці, де немає електроенергії.

Такий інструмент працює тихіше, ніж бензинові або акумуляторні аналоги, а ще він екологічно безпечний, тому підходить для використання в будь-яких приміщеннях, наприклад, в будинку або квартирі.

Бензопили - лідери сегменту профінструменту та безумовний вибір покупців. Пилки, що працюють на бензині, потужніші та продуктивніші, ніж електричні. Щоправда, більшість моделей мають більшу вагу та габарити в порівнянні з електричними аналогами.

Такі інструменти хороші для роботи в саду, на присадибній ділянці, в лісі, але не всередині будинку, квартири, гаража чи майстерні, оскільки вони виділяють вихлопні гази та сильно шумлять у ввімкненому стані. Більшість бензинових моделей вважаються професійними та застосовуються при заготівлі лісу.

До переваг бензинових пилок відносять:

 • Значна стійкість до погодних умов. Корпус інструменту захищений від вологи та опадів.
 • Надійність. Двигун інструменту розрахований на значні навантаження.
 • Продуктивність. Бензопили, в порівнянні з електропилами, більш потужні, тому нерідко застосовуються при валці лісу.

Одна з головних переваг бензопили - це її мобільність та висока продуктивність. Але щоб не втратити ці привілеї, необхідно знати як правильно користуватися та обслуговувати бензинову пилку. Інструкція з експлуатації – допоможе вам у цьому.

Акумуляторні ланцюгові пили можна вважати гідним компромісом між технікою, що працює на бензині та на електриці. Такі моделі прості в обслуговуванні, досить економічні та, що особливо важливо, автономні.

Як і електроінструмент, акумуляторні моделі не особливо галасливі, зате мають чималу потужність і, відповідно, продуктивність. Пилки на батареях витрачають заряд акумулятора в залежності від того, наскільки він енергоємний, а також виходячи із навантаження на пристрої.

Пилки з акумуляторами екологічно чисті, практичні, але, на жаль, аж ніяк не дешеві. Такий інструмент ідеально підходить для тих, хто має бюджет вище середнього та цінує в техніці довговічність, зручність та продуманість у всьому, аж до дрібниць.

Вибираючи пилку, потрібно попередньо зрозуміти, для яких саме цілей вона необхідна, як часто використовуватиметься і які її характеристики слід вважати першорядно важливими. А фахівці компанії "Інструмент К" завжди допоможуть вам з вибором, нададуть якісну технічну інформацію та підберуть ланцюгову пилу під ваші потреби.

10.11.2021 14:34:43
0
360

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови використання і згоден з умовами

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Обратный звонок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua