10 кращих садових інструментів, які необхідно мати

  • 10 кращих садових інструментів, які необхідно мати

Коли ви новачок в садівництві, важко зрозуміти, з чого почати. Відповідні інструменти потрібні навіть найдосвідченішим садівникам. Наш список необхідних садових інструментів направить вас на вірний шлях до створення красивого саду.

Ось 10 наших основних садових інструментів:

1. Садовий савок

Савок садовий - це невеликий інструмент, незамінний при посадці, пересадки рослин в горщиках та на грядці. Вибирайте зі зручним захватом рукоятки, щоб уникнути стомлення рук і забезпечити оптимальний контроль при роботі.

2. Секатор

Секатор, також відомий як ножиці для кущів, кущоріз, машинка для стрижки, є дуже корисним ручним інструментом в саду. Він знадобиться вам для обрізки і надання форми рослинам і чагарників, а також для видалення мертвих паростків. Високоякісний секатор прослужить дуже довго, збереже гостроту леза, зможе брати більш товсті гілки і буде більш зручним у використанні, тому варто купувати якісний.

3. Сапа


Садова сапа незамінна для обробки грунту, зрізання бур'янів і безлічі інших завдань в саду. Цей універсальний садовий інструмент буває різних форм і розмірів. Ви знайдете його дуже корисним при підготовці грядок до посадки і прополюванні.

4. Садові рукавички


Шипи і занози так само дратують і доставляють дискомфорт, проте їх можна запобігти за допомогою пари хороших садових рукавичок. Робота в саду може завдати серйозної шкоди вашим рукам, через що вони будуть хворіти і дратуватися. На щастя, існує величезний вибір рукавичок, що забезпечують кращий захист і комфорт, ніж будь-коли раніше.

5. Лопата


Лопата є обов'язковою умовою для більшості робіт в саду, особливо тих, які включають риття і видалення або додавання пухких садових матеріалів, таких як компост, добрива, мульча, грунт і т. д. На мульчі, копанні глибокої ями або засипання грядки компостом якісна і зручна лопата буде для вас дуже ценна.Ні один садовий набір інструментів не обходиться без неї! Він знадобиться вам для копання, а також для окантовки грядок і газонів, пересадки, ділення кущів, риття траншей і багато чого іншого.

6. Садові вилки


Садова вилка - один із найпрацьовитіших інструментів в арсеналі будь-якого садівника. Її можна використовувати для аерації газонів, розпушування ущільненого ґрунту, створення ямок для насіння, видалення каменів і бур'янів і пом'якшення твердого грунту. Його гострі і сильні пальці легше долають труднопроходимий грунт, ніж лопата.

7. Травокосарка


Хочете удосконалити сад? Вам необхідний хороший тріммер для догляду за газонами, стрижки в саду і скошування трави. Бувають різних видів: акумуляторні, електричні, бензинові. Всі різновиди мають свої переваги і треба розглядати вибір під особисті потреби садівника.

8. Грабли


Граблі дозволять вам видалити з землі каміння і засмічення перед посадкою. Вони також використовується для вирівнювання і розгладження поверхні грунту або для збору сміття, такого як листя і бур'яни. Можливо, ви захочете додати в свою колекцію кілька різновидів граблів, щоб задовольнити різні потреби найбільш комфортно, наприклад, легкі віялоподібні граблі ідеально підходять для покриття великих площ при підмітанні листя, а більш важкі граблі для розбивки грунту або для роботи на кам'янистому ґрунті.

9. Пилка


Кущі і дерева необхідно час від часу формувати і обрізати їх. Ручна пилка допоможе вам впоратися з більшістю важких робіт з різання в саду, коли секатор просто не ріже! А ручні акумуляторні пилки - взагалі не замінна техніка в будинку або саду.

10. Тачка


Тачка значно полегшує переміщення важких і незручних садових матеріалів по саду. Помістіть в тачку все, включаючи інструменти, і легко переносите їх під час роботи.


Відразу після топ-10 знаходяться такі обов'язкові предмети для садівництва: сокира, кущорізи, наколінники або відповідна подушка, садовий шланг, лійка, садові щітка, сучкоріз, газонокосарка, повітродувка. Вам також знадобиться корм для газонів і рослин, а також засіб від бур'янів і моху, щоб забезпечити здорове зростання в вашому саду.

Корисні інструменти ви знайдете за посиланням нижче:

НАБІР РУЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА РОСЛИНАМИ

ВИЛКА ДЛЯ КВІТІВ

КОМПЛЕКТ РУЧНИХ САДОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

СОВОК САДОВИЙ17.09.2021 17:55:03
0
365

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови використання і згоден з умовами

Рекомендовані статті

Al-Кo - первое впечатление от бренда

Al-Кo - первое впечатление от бренда

Успешная история развития компании Уже через год в фирме начало функционировать небольших ра..

28.08.2014
0
113
Обрізання дерев. Які інструменти краще використовувати?

Обрізання дерев. Які інструменти краще використовувати?

Зміст Які потрібні інструменти для догляду за садом Секатор: що це таке і навіщо..

21.10.2021
0
288
Опале листя: коли осіннє листя може стати причиною великих проблем?

Опале листя: коли осіннє листя може стати причиною великих проблем?

Власники садових ділянок не з чуток знають про те, що восени земля покривається шаром опалого листя...

27.10.2021
0
385
Осіннє прибирання в саду: як правильно підготувати ділянку до зими

Осіннє прибирання в саду: як правильно підготувати ділянку до зими

Зміст Прибирання листя Обрізування садових кущів та дерев Обприскування дерев Зима – непрост..

03.11.2021
0
319
Акція листопада STIHL - Садова техніка для прибирання!

Акція листопада STIHL - Садова техніка для прибирання!

Період акції: 15.11.2021 - 30.11.2021 ..

12.11.2021
0
175

380443606070
380508310838
380631022663
Telegram
Instagram
Обратный звонок
Viber
Whatsapp
Messenger
 info@instrumentk.com.ua